Jelenlegi hely

Föld napja - Az erdei kaland

Időpont: 2021. április 22-25.
Helyszín: Pilis - és Visegrádi-hegység 

Idén a Föld Napja alkalmából egy különleges kalandra invitálunk. E kaland ugyan ONLINE felületen szerveződik, de az útvonalat neked szükséges bejárnod.

️‍Fedezd fel a Pilis - és Visegrádi-hegység területeit, úgy, ahogyan eddig még nem tetted és mindeközben szerezz új ismereteket a Földről, a természetről, önmagadról. Vegyél részt egy utazáson, ahol más szemszögből közelítheted meg az ember és természet kapcsolatát.

Az erdő mélyén 20 db elszórt pont vár rád. Minden állomáson egy-egy feladvánnyal találkozhatsz.

Állíts össze magadnak egy olyan útvonalat, amilyet te szeretnél. Olyat, amely neked és a családodnak is megfelelő kihívásokat tartogat. Meglátogathatsz csak egy pontot, de ha nagyon bevállalós vagy, felkeresheted az összeset is.

Mindehhez csak egy jelentkezésre, egy feltöltött okos telefonra, a túrabakancsodra, egy térképre, na és persze a kalandvágyadra van szükség.

Az első 500 jelentkezést tudjuk csak elfogadni, hogy le ne maradj, regisztrálj most.

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Tudtad, hogy minden évben július első szombatja a Nemzeti Ölelés Napja Magyarországon? Bár nálunk ez a nap még nem tartozik a legismertebb jeles napok közé, épp ezért különleges alkalom, hogy egy kicsit megálljunk és figyelmet szenteljünk annak, mennyit számít egy szeretetteljes ölelés a mindennapokban.
Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Mondjuk ki nyíltan: a családanya/háziasszony szerepkör nincs versenyben a legmagasabb presztízzsel bíró tevékenységek között. Azt a bejelentést, hogy valaki éppen GYES-en van Uram bocsá’ főállásban menedzseli a háztartást és a családot, a legritkább esetben fogadják vallásos áhítattal. Finomak voltunk? Szerintünk is.
Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére