Jelenlegi hely

Imami franchise

A franchise rendszerben működő Imami® honlap csoport szülőknek szóló, megyei weboldalain havonta több, mint 240.000 látogatás történik (Google Analytics statisztika, 2020. május), hírlevél olvasóink száma meghaladta az 60 ezret, facebook oldalainkat 63 000-en követik.

Weboldalaink célja, hogy praktikus helyi információkkal és magazinos tartalmakkal segítse a szülőket, egyben hatékony népszerűsítési lehetőséget nyújtson a gyermekes családokat megcélzó cégeknek.

Mottónk: "Minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!"

Weboldal neve Weboldal címe E-mail cím Hatókör
Budapestimami budapest.imami.hu budapest@imami.hu Budapest
Ceglédimami cegled.imami.hu cegled@imami.hu Cegléd és környéke
Csabaimami csaba.imami.hu csaba@imami.hu Békéscsaba és Békés megye
Dabasimami dabas.imami.hu dabas@imami.hu Dabas és környéke
Debrecenimami debrecen.imami.hu debrecen@imami.hu Debrecen és Hajdú-Bihar megye
Egrimami eger.imami.hu eger@imami.hu Eger és Heves megye
Fehérvárimami fehervar.imami.hu fehervar@imami.hu Székesfehérvár és Fejér megye
Győrimami gyor.imami.hu gyor@imami.hu Győr és Győr-Moson-Sopron megye
Kaposvárimami kaposvar.imami.hu kaposvar@imami.hu Kaposvár és Somogy megye
Kecskemétimami kecskemet.imami.hu kecskemet@imami.hu Kecskemét és Bács-Kiskun megye
Miskolcimami miskolc.imami.hu miskolc@imami.hu Miskolc és Borsod megye
Monorimami monor.imami.hu monor@imami.hu Monor és környéke
Nyíregyházimami nyiregyhaza.imami.hu nyiregyhaza@imami.hu Nyíregyháza és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Pécsimami pecsimami.hu info@pecsimami.hu Pécs és Baranya megye
Salgótarjánimami salgotarjan.imami.hu salgotarjan@imami.hu Salgótarján és Nógrád megye
Szegedimami szeged.imami.hu szeged@imami.hu Szeged és Csongrád megye
Szolnokimami szolnok.imami.hu szolnok@imami.hu Szolnok és Jász-Nagykun-Szolnok megye
Szombathelyimami szombathely.imami.hu szombathely@imami.hu Szombathely és Vas megye
Tatabányaimami tatabanya.imami.hu tatabanya@imami.hu Tatabánya és Komárom-Esztergom megye
Tolnaimami tolna.imami.hu tolna@imami.hu Szekszárd és Tolna megye
Veszprémimami veszprem.imami.hu veszprem@imami.hu Veszprém és Veszprém megye
Zalaimami zala.imami.hu zala@imami.hu Zalaegerszeg és Zala megye

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Relax

Miben rejlik a természet vonzereje? Újabb vitalitástipp a lendületes nyárkezdéshez

Mindannyian szeretünk a természetben kikapcsolódni. Valaki a sport kedvéért, gyorsan átsuhanva a vidéken, akár extrém élményekre is vadászhat. Mások csapatban a közösségélményért kirándulnak.
3 laktató leves akár 30 perc alatt?

3 laktató leves akár 30 perc alatt?

Több kardinális problémával szembesülhet napi szinten egy anyuka, ha a "mit együnk ma?" téma kerül szóba. Az első a „gyorsan valami meleget, laktatót” kérdése. A másik inkább a tálaláskor merül fel: a „már megint ez van? Tegnap is ezt ettük!” – felháborodott gyermekhangon szinkronizálva. Erre a két kérdéskörre alakult ki nálunk ez a „3az1ben” megoldás.
A legrövidebb éjszaka - Szent Iván-éj

A legrövidebb éjszaka – Szent Iván-éj

Idén június 21-én lesz az év leghosszabb napja, vagyis a legrövidebb éjszakája, melyet a hagyomány szerint Szent Iván-éjnek neveznek. A nyári napforduló ünnepe a kereszténységet megelőző korokból ered. A világ minden táján örömtüzeket gyújtanak, ami mutatja a fény és a világosság győzelmét a sötétség és a halál felett, ekkor kezdődik a csillagászati nyár is. A szerelem, szenvedély, a termékenység, örök megújulás és a megtisztulás varázslatos éjszakája is ez.
Epret a sütibe, salátába!

Epret a sütibe, salátába!

Az eperszezon kellős közepén kihagyhatatlan lehetőség kipróbálni egy-egy új epres sütireceptet vagy különleges salátát a friss gyümölcsből. Mi kipróbáltuk, és gyorsan fotóztunk, mert kicsi a család de nagy az étvágyuk!

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére