Jelenlegi hely

Korcsolyázási lehetőségek Fejér megyében

Hova menjünk korizni? Összegyűjtöttük a székesfehérvári és Fejér megyei korcsolyapályákat. A lista nem teljes, ha tudtok még egyéb lehetőségekről, kérlek, osszátok meg!

ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok


Székesfehérvár, Raktár u. 1.
Telefon: 22/312-035

Közönségkorcsolyázás:
szombat-vasárnap 17.00 - 20.00

 

Kori-liget

Székesfehérvár, Zichy-liget
Telefon: 20/211-7464

Nyitva: 8.00 - 21.00

 

Velence korzó jégpályája

Velence, Tópart utca 47.
Telefon: 30/447-9576 (Velence Korzó központ)

Nyitva:
hétfő - csütörtök: 16.00 - 20.00
péntek: 16.00 - 21.00
szombat: 10.00 - 21.00
vasárnap: 10.00 - 20.00

 

Agárdi Popstrand Jégpálya

Agárd, Chernel I. u. 1.
Telefon: 22/579-999

Nyitvatartás: a jég vastagságától függően. A téli Popstrandon hagyományosan akkor szól a rockzene, amikor biztonságos a jég vastagsága.

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére